ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି କି?ଆମକୁ ଏକ କଲ ଦିଅ:+ 86-18768103560

ଏରିଆଲ୍ ASU ଫାଇବର ଅପ୍ଟିକ୍ କେବୁଲ୍ |

ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା:

ISO 9001, ISO 14001, ISO45001, TL9000 ଏବଂ CE |


  • ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର:G.652D
  • ଶକ୍ତି ସଦସ୍ୟ:FRP * 2
  • ଜଳ ଅବରୋଧ ପ୍ରକାର:ଜଳ ଅବରୋଧ ସୂତା |
  • ରିପ୍ ରଡ୍:1pcs 2000D
  • ଜ୍ୟାକେଟ୍:HDPE
  • ସ୍ପାନ୍:80m, 100m, 120m
  • ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ

    ଉତ୍ପାଦ ଟ୍ୟାଗ୍ସ |

    GDTX ଦ୍ offered ାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ASU ଫାଇବର ଅପ୍ଟିକ୍ କେବୁଲ୍ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଭାବରେ ମାନକ ଅନୁଯାୟୀ ଡିଜାଇନ୍, ଉତ୍ପାଦିତ ଏବଂ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି:

    ITU-T G.652.D ଏକକ-ମୋଡ୍ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବରର ଗୁଣ |
    IEC 60794- 1- 1 | ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର କେବୁଲ୍-ଭାଗ 2: ଜେନେରିକ୍ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍-ଜେନେରାଲ୍ |
    IEC 60794- 1-21 ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର କେବୁଲ୍- part1-21- ଜେନେରିକ୍ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍-ମ Basic ଳିକ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ କେବୁଲ୍ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରଣାଳୀ-ଯାନ୍ତ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ପଦ୍ଧତି |
    IEC 60794- 1-22 ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର କେବୁଲ୍- part1-22- ଜେନେରିକ୍ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍-ମ Basic ଳିକ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ କେବୁଲ୍ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରଣାଳୀ-ପରିବେଶ ପରୀକ୍ଷା ପଦ୍ଧତି |
    IEC 60794-4- 20 ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର କେବୁଲ୍-ଭାଗ 3- 10: ବାହ୍ୟ କେବୁଲ୍ - ଏରିଆ ଟେଲିକମ୍ ଯୋଗାଯୋଗ କେବୁଲଗୁଡିକ ପାଇଁ ପରିବାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା |
    IEC 60794-4 ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର କେବୁଲ-ଭାଗ 4: ବ electrical ଦୁତିକ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଲାଇନ ସହିତ ବିଭାଗୀୟ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍-ଏରିଆଲ୍ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ କେବୁଲ୍ |

    ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଅନୁଯାୟୀ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଥିବା ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର କେବୁଲଗୁଡିକ ସାଧାରଣ ସେବା ସ୍ଥିତିକୁ ପଚିଶ (25) ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ, କେବୁଲର କାର୍ଯ୍ୟ ବ characteristics ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ନକରି |

    ଆଇଟମ୍ |

    ମୂଲ୍ୟ

    ଅପରେସନ୍ ତାପମାତ୍ରା |

    -40 ºC ~ + 60 ºC |

    ସ୍ଥାପନ ତାପମାତ୍ରା

    -20 ºC ~ + 60 ºC |

    ସଂରକ୍ଷଣ ତାପମାତ୍ରା |

    -25 ºC ~ + 70 ºC |

    ଷ୍ଟାଟିକ୍ ବଙ୍କା ବ୍ୟାଡ୍ୟୁସ୍ |

    କେବୁଲର ବ୍ୟାସ 10 ଗୁଣ |

    ଗତିଶୀଳ ନମ୍ରତା ବ୍ୟାସାର୍ଦ୍ଧ |

    କେବୁଲର ବ୍ୟାସ 20 ଗୁଣ |

    ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଗୁଣ

    1. ଅଦ୍ୱିତୀୟ ଦ୍ୱିତୀୟ ଆବରଣ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରାଣ୍ଡିଂ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଫାଇବରକୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ନମ୍ର ଧ urance ର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଯାହା କେବୁଲରେ ଫାଇବରର ଭଲ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଗୁଣ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ |

    2. ସଠିକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଭଲ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଏବଂ ତାପମାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ |

    3. ଉଚ୍ଚମାନର କଞ୍ଚାମାଲ କେବୁଲର ଦୀର୍ଘ ସେବା ଜୀବନକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ |

    କେବୁଲର କ୍ରସ୍ ବିଭାଗ |

    ASU fiber optic cable

    ଫାଇବର ଏବଂ ଲୋସ୍ ଟ୍ୟୁବ୍ ପରିଚୟ (TIA-EIA 598-B)

     

    ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ପାରାମିଟର ଆଇଟମ୍ |

    ବର୍ଣ୍ଣନା

    ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଫାଇବର (G.652D) MFD1310nm) :9.2 ± 0.4um ରଙ୍ଗୀନ |1310nm≤0.35dB / km

    1550nm≤0.22dB / km

     

    6F

    12F

    ଖାଲି ଟ୍ୟୁବ୍ | ଟ୍ୟୁବ୍ ପ୍ରତି ଫାଇବର |

    6

    12

    ଫାଇବର ରଙ୍ଗ |

    ଫାଇବର ରଙ୍ଗ କୋଡ୍ |

    ବ୍ୟାସ(± 01mmmm)

    ୨। 2.0

    ୨। 2.0

    ଟ୍ୟୁବ୍ ରଙ୍ଗ |

    ପ୍ରାକୃତିକ |

    ପ୍ରାକୃତିକ |

    ଶକ୍ତି ସଦସ୍ୟ ଆକାର (± 005mm)

    ୨। 2.0mmFRP * 2

    ୨। 2.0mmFRP * 2

    ଜଳ ଅବରୋଧ ସାମଗ୍ରୀ |

    ଜଳ ଅବରୋଧ ସୂତା |

    ବାହ୍ୟ ଖଣ୍ଡ ସାମଗ୍ରୀ

    କଳା PE

    ମୋଟା |± 02mm

    ନାମକରଣ: ​​୧।2mm

    ରିପ୍ କର୍ଡ |

    ଲାଲ୍ 1pcs2000D

    କେବୁଲ୍ ନାମକରଣ ବ୍ୟାସ | (mm

    6.6

    6.6

    କେବୁଲ୍ ପାଖାପାଖି |ଓଜନ (±3kg / km)

    42

    42

    ସର୍ବନିମ୍ନ ନମ୍ରତା ବ୍ୟାସାର୍ଦ୍ଧ | ଗତିଶୀଳ |

    20କେବୁଲ୍ ବ୍ୟାସ ସମୟ |

    ତାପମାତ୍ରା ପରିସର  ଅପରେସନ୍

    -10 ℃~ +60 ℃

    ପ୍ୟାକିଂ ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ |

    3KM / DRUM

    ଆକାର |

    ରାପର୍ ସିଟ୍ ଘନତା 1.5 ମିOD*W= 780 * 550 ମିମି (ରାପର୍ ସିଟ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ)

    ଟେନସାଇଲ୍ ଶକ୍ତି ଉପରେ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱଳ୍ପ ମିଆଦି ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ମିଆଦି |

    1 ମିନିଟ୍1000N / 400N @ 1550nm ଫାଇବର ଷ୍ଟ୍ରେନ୍ <0.3% ଅତିରିକ୍ତ ଆଘାତ |0.1dB

    ଚୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ |  

    1min 1000N @ 1550nm ଅତିରିକ୍ତ ଆଘାତ |0.1dB

    ମୁଦ୍ରଣ ମାର୍କିଂ ପ୍ରକାର |

    ଇଙ୍କ୍ ଜେଟ୍ ମାର୍କିଂ |

       

    ମୁଖ୍ୟ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଏବଂ ପରିବେଶ ବ characteristics ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା |

    1. ଟେନସାଇଲ୍ ଶକ୍ତି IEC 794-1-E1 |

    2. କ୍ରାଶ୍ ପରୀକ୍ଷା IEC 60794-1-E3 |

    3. ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ IEC 60794-1-E4 |

    4. ବାରମ୍ବାର ବଙ୍କା IEC 60794-1-E6 |

    5. ଟର୍ସନ IEC 60794-1-E7 |

    6. ଜଳ ପ୍ରବେଶ IEC 60794-1-F5B |

    7. ତାପମାତ୍ରା ସାଇକେଲ IEC 60794-1-F1 |

    8. କମ୍ପାଉଣ୍ଡ୍ ଫ୍ଲୋ IEC 60794-1-E14 |

    9. ଶୀଟ୍ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ୍ ପରୀକ୍ଷା |

    କେବୁଲ୍ ଏବଂ ଲମ୍ବ ମାର୍କିଂ |

    ନିମ୍ନଲିଖିତ ସହିତ ଏକ ମିଟର ବ୍ୟବଧାନରେ ଧଳା ଅକ୍ଷର ସହିତ ଖଣ୍ଡ ଚିହ୍ନିତ ହେବ |

    ସୂଚନାଗ୍ରାହକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁରୋଧ ହେଲେ ଅନ୍ୟ ମାର୍କିଂ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ |

    1) ଉତ୍ପାଦନର ନାମ: GDTX |

    1) ଉତ୍ପାଦକଙ୍କ ବର୍ଷ: 2022

    2) କ୍ୟାବଲ୍ ପ୍ରକାର: ADSS 100M SPAN |

    3) ଫାଇବର ପ୍ରକାର ଏବଂ ଗଣନା: 24G652D |

    4) ଏକ ମିଟର ବ୍ୟବଧାନରେ ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ ମାର୍କିଂ: ଉଦାହରଣ: 0001 ମି, 0002 ମି।

    ରିଲ୍ ଲମ୍ବ |

    ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ରିଲ୍ ଲମ୍ବ: 2/3/4 କିମି / ରିଲ୍, ଅନ୍ୟ ଲମ୍ବ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ |

    କେବୁଲ୍ ପ୍ୟାକିଂ |

    ପରିବହନ, ପରିଚାଳନା ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ ସମୟରେ ଆର୍ଦ୍ରତାର ପ୍ରବେଶକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ କେବୁଲର ଉଭୟ ମୁଣ୍ଡକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ କ୍ୟାପ୍ ସହିତ ସିଲ୍ କରାଯିବ |ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଭିତରର ଶେଷ ଉପଲବ୍ଧ |


  • ପୂର୍ବ:
  • ପରବର୍ତ୍ତୀ:

  • ତୁମର ବାର୍ତ୍ତା ଏଠାରେ ଲେଖ ଏବଂ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ |